lubgol.pl powiadom znajomego mapa strony RSS A A A Dziś jest Sobota 18 Maj 2024

IV liga: Lublinianka 1:0 Orlęta Łuków

2011-05-07 13:12:27 | autor: MSz / KD | źródło: własne « poprzedni news | następny news »

W pierwszym ze spotkań 22. kolejki czwartej ligi Lublinianka pokonała na własnym stadionie 1:0 Orlęta Łuków. Jedynego gola gospodarze zdobyli w 40. minucie, gdy z rzutu karnego trafił Łukasz Sobiech. Chwilę później za dyskusję z arbitrem czerwoną kartką ukarany został bramkarz gości Włodzimierz Lisiewicz.

Chociaż przyjezdni grali po przerwie w osłabieniu, ambitnie walczyli o punkty i omal nie doprowadzili do remisu. Najbliżej odwrócenia losów spotkania byli Artur Gaj oraz Sylwester Buga. Pierwszy przegrał pojedynek sam na sam z golkiperem gospodarzy, a drugi przymierzył w poprzeczkę w 92. minucie spotkania.

O sporym pechu może mówić Paweł Szlaski, który z kontuzją opuścił stadion w ambulansie. Ten sam los spotkał Erwina Sobiecha. Pomocnik gospodarzy doznał urazu już na rozgrzewce i także udał się do szpitala. Jego miejsce w wyjściowym składzie zajął Maciej Sebastianiuk.

Lublinianka 1:0 (1:0) Orlęta Łuków

Bramka: Sobiech (karny) 40